01/02/05..... Nová sekce Metall Download. Zde jsou přemístěný fotky Metalových kapel, které byly v sekci Fotogalerie. Je zde i download midů, Mp3 a videoklipů. Najdou se i nějaké Winamp Skiny.

29/01/05..... Ve fotogalerii přibylo pár foteček metalových kapel jako třeba Sonata Arctica atd. Pro Rúďu je zde i Edguy a Tobi Sammet :))

23/01/05..... V music přibyla metalová modlitba!!!!! a Všimněte si změny ve fotogalerii která počala a bude brzi dokonána!!!

22/01/05..... Je předělaná sekce music a objevil se i nový videoklip od Nightwish - Nemo!!!

22/01/05..... Přidala jsem do hobbys něco o Akrobatickým Rock and Rollu a můj přítel nevědomky předělal rozcvičky!!!!!

21/01/05..... Na tento web byla přidaná sekce Jokez. Můžete si zde stáhnout některé flash hry, které vás pobaví. Přidala jsem i book pro zanechání nějakého vtipu. Tak jestli nějaký znáte tak neváhejte a zanechte mi ho zde.

20/01/05..... Tak je tu trochu předělaná verze webu... týká se to hlavně grafiky protože ta byla příšerně ostra!!!
Dále se objevila vstupní stránka a pro milovníky umění jsem přidala fotky které obsahují křídové malby na chodníky ve 3D tvorbě a sochy z písku!!!

08/01/05..... Tento webik se založil 8.ledna 2005. Sice se teprve učím, tak jsem poprosila jednoho kluka, který mi s webikem pomohl.
První verze webu byla moodrá a obláčkama. Postupem času však můj přítel přišel na nápad tento web předělat, protože poslouchám metalovou muziku.